złamany pendrive odzyskiwanie danych Darmowe odzyskiwanie danych Android

Aby odzyskać usunięte pliki, będziesz potrzebował urządzenia z systemem Android, które jest nadal funkcjonalne. Aby to zrobić, ustaw swoje urządzenie w trybie debugowania. Następnie będziesz musiał zmienić niektóre ustawienia w telefonie z systemem Android. Dla urządzeń z systemem Android dostępnych jest wiele rozwiązań oprogramowania do odzyskiwania danych. Jednak nie wszystkie z nich są darmowe.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery to świetny sposób na przywrócenie utraconych danych. Niezależnie od tego, czy Twój telefon zaginął z powodu awarii systemu lub błędu rootowania, to oprogramowanie może pomóc. Stopa odzysku jest wiodąca w branży, a program może przeskanować telefon w ciągu kilku minut. Obsługuje ponad 6,000 urządzeń z systemem Android.

Program do ratowania danych wykorzystuje informacje zebrane podczas procesu skanowania do odbudowy brakujących danych. Dostępnych jest kilka metod, w zależności od ilości informacji, które chcesz odzyskać. Niektóre programy działają tylko z niektórymi plikami, podczas gdy inne działają na wszystkich typach. Ważne jest, aby wybrać odpowiednie oprogramowanie w oparciu o budżet i złożoność sytuacji utraty danych.

Jedną z opcji jest użycie programu innej firmy. Ten program działa z większością urządzeń mobilnych i może pomóc Ci przywrócić usunięte pliki z telefonu z systemem Android. Jednak ta metoda nie jest w 100% skuteczna i nie będzie działać na wszystkich urządzeniach. Niemniej jednak jest to dobra opcja, jeśli próbowałeś już innych metod odzyskiwania.

Możesz również wypróbować bezpłatną wersję próbną programu do odzyskiwania danych. Większość z tych programów będzie działać automatycznie i może odzyskać usunięte pliki. Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery ma dwa tryby znajdowania usuniętych plików. Jeden tryb jest szybki, podczas gdy drugi używa głębokiego skanowania, aby znaleźć pliki, które zostały trwale usunięte. Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych znajdzie i odzyska pliki w obu trybach.

Primo Android Data Recovery to jeden z najlepszych dostępnych darmowych programów do odzyskiwania danych z Androida. Nie wymaga rootowania, aby przeskanować telefon, a proces odzyskiwania jest szybki i łatwy. Aplikacja ma zaawansowaną technologię, która pozwala jej skanować głębiej i odzyskać więcej danych. Jest kompatybilny z różnymi telefonami z systemem Android.

Aplikacja Document Recovery to kolejna opcja odzyskiwania usuniętych plików. Jest przeznaczony do odzyskiwania dokumentów, zdjęć i filmów z urządzeń z systemem Android. Najlepiej działa na urządzeniach z systemem Android 4.0 i nowszym. Możesz również użyć go do tworzenia kopii zapasowych istniejących plików z telefonu na komputer. Możesz spróbować go za darmo dla 100MB.

iCare to kolejny program do odzyskiwania danych na Androida, który warto wypróbować. Jego zaawansowany tryb odzyskiwania jest bardzo pomocny w odzyskiwaniu wszystkich rodzajów danych. Oprogramowanie pozwala wybrać, co chcesz odzyskać i zapisać je w określonym folderze. Pozwala również na podgląd odzyskanych danych. Można również eksportować odzyskane pliki w formacie VCF lub HTML dla łatwego dostępu później.

Gihosoft Android Data Recovery oprogramowanie ma zaawansowane funkcje i jest bardzo łatwy w użyciu. Pozwala odzyskać utracone dane, a nawet usunięte pliki z telefonów z systemem Android. Obsługuje również wszystkie typy plików, w tym te znajdujące się w pamięci wewnętrznej i na karcie SD. Działa również z plikami multimedialnymi, takimi jak muzyka i filmy.

Free Android Data Recovery to doskonała opcja na odzyskanie utraconych lub usuniętych danych z telefonu. Wymaga tylko trzech prostych kroków: zainstalowania oprogramowania na komputerze, przeskanowania plików i podglądu odzyskanych plików. To oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma popularnymi telefonami z systemem Android. I jest łatwe w użyciu – nawet jeśli nie wiesz wiele o komputerach.

Innym darmowym oprogramowaniem do odzyskiwania danych z systemu Android jest DroidKit. Potrzebuje urządzenia podłączonego do komputera, ale obsługuje również przywracanie plików do telefonu, komputera lub tabletu bez dostępu root. Ponadto sprawdzi, czy Twoje urządzenie jest zakorzenione. Pomaga to wybrać, które dane mają zostać przywrócone z telefonu.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]